Og snart også lidt hjælp fra os i Supporters A/S 🧡
Fra vores kontor i Roskilde kan vi høre tonerne fra Roskilde Festival blande sig med lyden af sommer, liv og fællesskab. ☀️
SOUNDBOKS blev stiftet i 2015 af tre unge entreprenører med et mål: at bygge den perfekte højttaler til Roskilde Festival.
Derfor passer det helt perfekt, at vi nu kan dele en nyhed, vi er virkelig stolte af:
Vi har indgået et samarbejde med SOUNDBOKS!
Om få uger går vi i gang med at hjælpe dem med deres it-drift og -support – og det glæder vi os helt vildt til.
Lige nu spiller deres ikoniske højtalere til tusindvis af fester på Roskilde Festival.
Det er ret sejt, at vi snart får lov til at understøtte det tekniske setup bag et brand, hvor god lyd og god energi hænger tæt sammen.
SOUNDBOKS fortsætter med at levere lyd, der kan mærkes - og vi leverer et stærkt it-fundament bag kulissen.
Tak for tilliden - vi glæder os til samarbejdet og til at skrue op for både lyd og support. 🔥
Du er måske interesseret i denne nyhed.
Hold dig opdateret med blogs, nyheder og begivenheder.
Slip dine bekymringer med ubegrænset it-support til fast pris pr. måned
Ved at klikke på "Ring mig op" bekræfter du dit samtykke i behandlingen af dine personoplysninger i overensstemmelse med vores Privatlivspolitik.